Солі Д-ра Шюсслера

Кальціум флуоратум (Фтористий кальцій)

Сіль для еластичності

Кальціум флуоратум (Фтористий кальцій) підвищує еластичність сполучної тканини, зв'язок і сухожиль, а також щільність кісток і зубів. Використовується для підтримки лікування варикозного розширення вен, пошкодження і розтягнення м’язів і зв’язок.

Їжа, яка може сприяти успіху лікування солями Д-ра Шюсслера: швейцарський сир, насіння кунжуту, соєві вироби

Дивіться детальну інформацію про лікарський засіб»

Кальціум фосфорикум (Фосфат кальцію)

Сіль для кісток і зубів

Кальціум фосфорикум (Фосфат кальцію) підтримує процеси росту і загоєння кісток і зубів. Він сприяє лікуванню переломів і остеопорозу.

Їжа, яка може сприяти успіху лікування солями Д-ра Шюсслера: сир, йогурт, пахта, зелена квасоля, брокколлі, ожина, фундук.Дивіться детальну інформацію про лікарський засіб»

Феррум фосфорикум (Фосфат заліза)

Сіль для надання першої допомоги

Феррум фосфорикум (Фосфат заліза) допомагає при лікуванні усіх видів інфекцій на початковій стадії. Корисний при підтримці лікування гострих запалень, станів лихоманки, свіжих ран, порізів і подряпин, а також опіків першого ступеню (наприклад, сонячні опіки).

Їжа, яка може сприяти успіху лікування солями Д-ра Шюсслера: пекарські дріжджі, мідії, гриби, фісташки, шпинат.

Дивіться детальну інформацію про лікарський засіб»

Каліум хлоратум (Хлористий калій)

Сіль для слизових оболонок

Каліум хлоратум (Хлористий калій) допомагає при лікуванні запалень слизових оболонок, наприклад, риніту, бронхіту, гастриту, коліту та циститу. Він особливо допомагає при лікуванні другої фази запалень, якщо з'являються такі симптоми, як випіт.

Їжа, яка може сприяти успіху лікування солями Д-ра Шюсслера: банани, гусятина, кресс-салат, вівсяні пластівці, кокос, помідори

Дивіться детальну інформацію про лікарський засіб»

Каліум фосфорикум (Фосфат калію)

Сіль для підтримки нервової системи і пам’яті

Каліум фосфорикум (Фосфат калію) допомагає поліпшити пам’ять і стабілізує нервову систему. Він корисний при лікуванні розумового, емоційного і фізичного виснаження, а також загальних станів слабкості. Підтримує лікування депресій.

Їжа, яка може сприяти успіху лікування солями Д-ра Шюсслера: артишок, висушена квасоля, кешью, фундук, курятина, часник, цибуля, гриби

Дивіться детальну інформацію про лікарський засіб»

Каліум сульфурикум (Сульфат калію)

Сіль для лікування хронічних запалень

Каліум сульфурикум (Сульфат калію) сприяє послабленню хронічних запалень і хронічних захворювань шкіри. Він корисний при повільному загоєнні ран, а також покращує процеси загоєння слизових оболонок, таких як слизова рота, носа і кон’юнктиви.

Їжа, яка може сприяти успіху лікування солями Д-ра Шюсслера: яблука, брокколi, кешью, кресс-салат, лосось, фісташки, пшениця

Дивіться детальну інформацію про лікарський засіб»

Магнезіум фосфорикум (Фосфат магнію)

Сіль для лікування спазмів та болю

Магнезіум фосфорикум (Фосфат магнію) допомагає при лікуванні частих спазмів і судом м’язів. Корисний при лікуванні болю у м’язах, наприклад, менструальний біль, загальний стан напруги у області шиї або плечей, больові спазми у шлунково-кишковому тракті.

Їжа, яка може сприяти успіху лікування солями Д-ра Шюсслера: кешью, кедрові горіхи, вівсяні пластівці, неочищений рис, пшениця, часник

Дивіться детальну інформацію про лікарський засіб»

Натріум хлоратум (Хлорид натрію)

Сіль водного балансу

Натріум хлоратум (Хлорид натрію) регулює водний баланс тіла. Він корисний при лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, таких як пронос і блювота.

Їжа, яка може сприяти успіху лікування солями Д-ра Шюсслера: гусятина, фенхель, корінь селери, зелені маслини, бринза

Дивіться детальну інформацію про лікарський засіб»

Натріум фосфорикум (Фосфат натрію)

Сіль кислотно-лужного балансу

Натріум фосфорикум (Фосфат натрію) регулює кислотно-лужний баланс і допомагає при лікуванні підвищеної кислотності. Він сприяє обміну речовин у цілому і допомагає при лікуванні травних розладів, таких як диспепсія, затримка газів, розлади при перетравленні їжі, збагаченої жирами (спазми шлунку, ожиріння) та кислотний рефлюкс.

Їжа, яка може сприяти успіху лікування солями Д-ра Шюсслера: кріп, лангуст, курячі яйця, буряк, селера, зерна кунжуту

Дивіться детальну інформацію про лікарський засіб»

Натріум сульфурикум (Сульфат натрію)

Сіль для виведення речовин з організму

Натріум сульфурикум (Сульфат натрію) підтримує загальні процеси детоксикації і виділення рідини. Він допомагає видалити надлишкову рідину із тканин і підтримує функцію печінки.

Їжа, яка може сприяти успіху лікування солями Д-ра Шюсслера: шпинат, боби, кешью, фенхель, гарбузові зерна, креветки, риба-меч, кокос, жито

Дивіться детальну інформацію про лікарський засіб»

Сіліцея
(Кремній)

Сіль для волосся, нігтів і шкіри

Сіліцея (Кремній) допомагає підтримувати еластичність і щільність волосся і нігтів. Вона корисна, наприклад, для лікування ламкого волосся і нігтів, випадіння волосся або нерівномірного росту нігтів. Кремній зміцнює шкіру і сполучну тканину, підвищуючи еластичність.

Їжа, яка може сприяти успіху лікування солями Д-ра Шюсслера: ячмінь, вівсяні пластівці, картопля, кукурудза, жито, буряк

Дивіться детальну інформацію про лікарський засіб»

Кальціум сульфурикум (Сульфат кальцію)

Сіль для дезінфекції

Кальціум сульфурикум (Сульфат кальцію) має протизапальний ефект і підтримує ріст клітин. Він корисний при лікуванні наривів, прищів, гнійників і гнійних процесів.

Їжа, яка може сприяти успіху лікування солями Д-ра Шюсслера: брокколі, кресс-салат, креветки, сочевиця, свіжі боби сої, гриби

Дивіться детальну інформацію про лікарський засіб»

Солі Д-ра Шюсслера – Елементи мого життя.

Запитання і відповіді
Гармонія душі і тіла
Принцип дії солей
Детальна інформація про сіль