Довідка

Видавець:

Представництво Alpen Pharma AG (Швейцарія) в Україні - ексклюзивний представник Deutsche Homöopathie-Union DHU Arzneimittel GmbH & Co. KG, Німеччина в Україні
04075 Київ, Пуща-Водиця, ул. Лісна, 30-А,
тел.   (044) 401 81 03, 401 81 04, 401 84 31
факс.  (044) 401 81 01
далі в тексті - "Представництво Alpen Pharma AG (Швейцарія) в Україні"

Видавець несе відповідальність за представлену інформацію. Deutsche Homöopathie-Union DHU Arzneimittel GmbH & Co. KG (DHU), Німеччина володіє усіма правами на тексти, зображення, торгові марки і інші дані, захищені авторським правом, які містяться на сайті. Текст на цьому сайті вірний настільки, наскільки ми обізнані і упевнені.

У разі технічних проблем прохання звертатися за адресою: info@dhu .com

Посилання на сторонні сайти

На головній сторінці сайту Представництва Alpen Pharma AG (Швейцарія) в Україні є можливість переходу на головні сторінки третіх осіб для отримання додаткової інформації, яка може бути вам цікава. Якщо ви натискаєте на будь-яке з посилань, ви залишаєте цей сайт і переходите на інший. Такі посилання пропонуються тільки для зручності і не повинні розглядатися як підтримка цих веб-сайтів або компаній, які їх ведуть. Такі пропозиції додаткової інформації були відібрані з належною обачністю і обережністю. У момент першого переходу на такі сторонні веб-сайти Представництву Alpen Pharma AG (Швейцарія) в Україні не було відомо про будь-який їх зміст, який був би аморальним або незаконним. Проте Представництво Alpen Pharma AG (Швейцарія) в Україні не несе жодної відповідальності під будь-якою юрисдикцією за зміст, дизайн або конфігурацію таких сторонніх веб-сайтів. Отже, Представництво Alpen Pharma AG (Швейцарія) в Україні не робить заяв стосовно точності, повноти, правильності або законності таких сторонніх веб-сайтів. Переходячи по одному з цих посилань, цим ви відмовляєтеся від будь-яких претензій, які можуть виникнути у вас до Представництва Alpen Pharma AG (Швейцарія) в Україні відносно цих веб-сайтів. Встановлення будь-яких посилань між будь-яким іншим веб-сайтом і цим веб-сайтом Представництва Alpen Pharma AG (Швейцарія) в Україні (чи будь-яким змістом цього веб-сайту) без попередньої письмової згоди Представництва Alpen Pharma AG (Швейцарія) в Україні суворо заборонене. Кадрування будь-якої сторінки або частини цього веб-сайту суворо заборонене.

Приватність

Якщо вам пропонується вказати особисту інформацію, наприклад, адресу електронної пошти, ім'я або поштову адресу, це робиться на суто добровільній основі. Представництво Alpen Pharma AG (Швейцарія) в Україні в прямій формі заявляє, що вказана інформація не передаватиметься третім особам, а використовуватиметься тільки у відповідь на ваші конкретні запити.

 

Інформація згідно Telemediengesetz (TMG) :

Deutsche Homöopathie-Union DHU Arzneimittel GmbH & Co. KG
Ottostr. 24
76227 Karlsruhe
Головне управління: м. Карлсруе
Торговий реєстр: м. Мангейм HRA 102 991

Генеральний партнер:
DHU-Arzneimittel Verwaltungs GmbH
Головне управління: м. Карлсруе
Торговий реєстр: м. Мангейм HRB 105 524
Генеральні менеджери:
Peter Braun und Dr. Rainer Oschmann

Контрольні органи: Regierungspräsidium Karlsruhe

Ідентифікаційний номер ПДВ : DE143502994

 

Солі Д-ра Шюсслера – Елементи мого життя.

Запитання і відповіді
Солі Др. Шюсслера. Усі солі одним поглядом
Принцип дії солей
Історія і традиція